FreakWeek
noizer.eu
alfabetarium.pl
wikikids.pl
haloreporter.pl
bloggujemy.pl
OSTATNIO DODANEElektryczna deskorolka krótko i na tematTorebkowy szałModa na włosyDbaj o zdrowie!Jak zapobiegać bólom brzucha?
2017-12-30

Blogerki modowe

Coraz częściej w Internecie słychać o szafiarkach, czyli dziewczynach, które dzielą się swoimi modowymi poczynaniami. Najczęściej robią to, zakładając własne blogi lub po prostu konta na specjalnych tego typu stronach. Prowadzenie takiego sieciowego dziennika dla wielu dziewczyn to połączenie przyjemnego z pożytecznym, bowiem można na tym sporo zyskać. Szafiarki dodają zdjęcia zestawów ubrań, czyli tzw. outfitów. W takich postach oprócz zdjęć znajdują się również przemyślenia na temat obecnych trendów, piszą gdzie dokonały zakupu danego elementu garderoby, lub po prostu dzielą się ciekawostkami życia codziennego. Aby taki blog zyskał popularność i uznanie wśród innych szafiarek musi spełniać pewne wymogi estetyczne (ładny nagłówek, przejrzystość, dopasowane tło itp.), posty muszą być dodawane regularnie, aby czytelniczki nie czuły się zaniedbywane, zdjęcia outfitów muszą być kolorowe i ładne, a blogerka musi posiadać swój indywidualny styl ubierania się i pisania. Czy Wy macie swoje blogi? Albo śledzicie na bieżąco jakieś szafiarki?


CIEKAWE ARTYKUŁY

KOMENTARZE

Autor: RichardniclePK
2018-03-30 o 14:45
Hi my friend! I want to say that this article is awesome, great written and include approximately all significant infos. I would like to see more posts like this .

SKOMENTUJ